Top
  >  Deníky z cest   >  Sešívání republiky   >  Cesta za příběhy kolem hranice

16. dubna 2018 vyrážím na svoji zatím nejnáročnější cestu. Půjdu sbírat příběhy lidí žijících kolem hranice mezi Českou a Slovenskou republikou. Čekají mě desítky setkání s místními pamětníky, kronikáři, představiteli kultury, řemeslníky, nebo osobnostmi, co mění život v pohraničí. Pokud někoho takového znáte, stačí mě kontaktovat po celou cestu na telefonu +420 734 313 698, nebo +421 908 224 835 Rád se s ním, nebo s vámi potkám.

Cestu můžete opět sledovat na těchto stránkách v pravidelných každodenních příspěvcích, nebo na facebookové stránce Za humna s Markem Šalandou, nebo nově i na Instagramu – profil Marek Šalanda. Živě mě můžete poslouchat každý den v živých vstupech v 9:30 (o víkendech odpoledne kolem 14 hodiny) v Českém rozhlase Brno. Pokud nemáte signál, můžete ho poslouchat přes internet na této adrese: http://prehravac.rozhlas.cz/brno

Do této akce se zapojila i Česká televize, kde se se mnou setkáte v regionálních zpravodajstvích a Slovenský rozhlas, kde se uslyšíme v průběhu cesty na rádiu Regina Západ.